WERKENDAM – De Lachende Gans heeft de deuren weer geopend. Fantastisch nieuws dus. De horecagelegenheid ging dicht na een verwoestende brand.
Op woensdag 9 juli brak er brand uit bij De Lachende Gans. Niemand raakte gelukkig gewond, maar de schade was flink. De uitspanning ging op slot.
Maar nu opent De Lachende Gans weer de deuren. De eigenaar laat weten: ‘Na een periode van stilte vullen we ons restaurant opnieuw met gezelligheid, heerlijk eten en natuurlijk veel gelach.’
Vanaf vrijdag (24-10)zijn gasten weer van harte welkom om te komen genieten van de vernieuwde menukaart, een goed glas wijn of gewoon een lekker kopje koffie.
’Of je nu komt voor een borrel met vrienden, een diner met familie of gewoon om even bij te praten — bij De Lachende Gans voel je je meteen thuis. We kijken er enorm naar uit om jullie weer te zien!’
Het restaurant is van woensdag tot en met zondag geopend vanaf 15:00 uur.
LEES OOK