Nieuws

Tweede klassers Curio prinsentuin op excursie naar De Klerk Werkendam

WERKENDAM – De tweede klassers van Curio prinsentuin uit Andel hebben een superleuke en leerzame dag gehad tijdens hun excursie naar De Klerk.

Dit bedrijf is al ruim 165 jaar een begrip in de waterbouw. Wat ooit begon als een lokale aannemer in Werkendam, is uitgegroeid tot een toonaangevende speler in de Nederlandse (constructieve) waterbouw.
Tijdens het bezoek maakten de leerlingen niet alleen kennis met het bedrijf, maar gingen ze ook zelf actief aan de slag!
Ze maakten zinkmatten, zetten een liftje in elkaar, hebben een stukje gelast en keken mee bij het snijden van metaal.
Alsof dat nog niet genoeg was, mochten ze ook een stukje varen over de Merwede en kregen ze een indrukwekkende demonstratie van een elektrische kraan.

Kortom: een geslaagde dag vol nieuwe ervaringen en praktische skills. Aldus de school.

(Foto  Curio prinsentuin)

Ook interessant